SZKOLNY KONKURS MINI LISTY PRZEBOJÓW

12 kwietnia 2011 r. w naszej placówce odbył się Szkolny Konkurs Mini Listy Przebojów. Uczniowie pod okiem nauczycieli i wychowawców przygotowali piosenki, które były przebojami lat 70’, 80’ i 90’.

Była to okazja do poznania i zaprezentowania siebie w repertuarze zespołów Dwa Plus Jeden, VOX, Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz, Urszuli, Seweryna Krajewskiego oraz dziecięcego zespołu Fasolki.

Jury wyróżniło Justynę Porzucek, Asię Nosal i Agnieszkę Popowicz za przedstawienie piosenki pt „Czerwone słoneczko” zespołu Dwa Plus Jeden.

Główna nagroda przypadła Szymonowi Stachowiakowi i Justynie Porzucek za piosenkę „Wróć do mnie” Krzysztofa Krawczyka oraz Jagodzie Plewniak i Darii Kruk za piosenkę „Laleczka z saskiej porcelany” Magdy Fronczewskiej. Zwycięzcy będą reprezentować Ośrodek na XI przeglądzie „Mini listy przebojów” w Piławie Górnej.