Dolnośląskie Prezentacje Muzyczno-wokalne

25 maja 2011 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Dolnośląskich Prezentacjach Muzyczno – Wokalnych „Marzenia” we Wrocławiu.

Była to okazja do przedstawienia dorobku artystycznego Ośrodka, do którego przygotowywały uczniów p. Krystyna Sawiniec i p. Aneta Balcerzak. Podczas przeglądu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Muzyczna podróż wyobraźni – wesołe nutki”, w którymI miejsce zajął nasz uczeń Michał Kaczmarek, awyróżnieniezdobyła Justyna Porzucek. Gratulujemy!!!!

Po występach uczniowie pod opieką p. Krystyny Sawiniec, p. Anety Balcerzek i p. Anny Gustaw zwiedzali wrocławski Ogród Zoologiczny – wspaniała nagroda i odprężenie po trudach scenicznych zmagań.