Dyskoteka integracyjna 11.09.2013

Dnia 11.09.2013 r. w internacie Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Wąsoszu odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka, inaugurująca nowy rok szkolny w internacie. Podczas zabawy przywitaliśmy również nowoprzybyłych wychowanków.

Impreza rozpoczęła się około godziny 18.00 i trwała do 20.30. Nasi didżeje wybierali super taneczne kawałki. Młodzież tańczyła i bawiła się przy dźwiękach ulubionych utworów muzyki disco. Podczas wspólnej zabawy nawiązały się pierwsze przyjaźnie i sympatie. Wszyscy bardzo przyjemnie i miło spędziliśmy ten wieczór – „nikt nie podpierał ścian”.

Jak zapowiedzieli przedstawiciele Zespołu kulturalno – rozrywkowego, kolejna wspólna dyskoteka już niebawem!.

Wkrótce zapraszamy do galerii zdjęć.