ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Dolnośląskim Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu. Projekt obejmuje następujące działania:

* dodatkowe zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych,
* pomoc psychologiczno – pedagogiczną,
* efektywne programy doradztwa edukacyjno-zawodowego,
* wycieczki zawodoznawcze – 19 października 2010 r. uczniowie mieli możliwość zapoznać się z technologią i funkcjonowaniem zakładu DeLaval we Wrocławiu, produkującym maszyny do schładzania mleka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Header. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.