Rozstrzygniecie konkursu „Barwy Jesieni”

Miło nam poinformować, że 24 października został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny pt.”Barwy Jesieni”. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy o tematyce jesiennej, w dowolnym formacie, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną.

Głównymi celami przedsięwzięcia było: przedstawienie piękna i bogactwa jesiennej przyrody, rozwijanie kreatywności uczestników konkursu oraz poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii: Szkoła Podstawowa:

Miejsce I: Pytel Gracjan, Wielochowski Kacper, Zielony Mateusz

Miejsce II: Krawczyk Paulina, Pacek Jakub, Wojtyra Igor

Miejsce III: Kołakowska Weronika

W kategorii: Gimnazjum, ZSZ oraz SPDP:

Miejsce I: Grupa II

Miejsce II: Szymlet Mateusz, Plewniak Jakub

Miejsce III: Porzucek Justyna

Ponadto wyróżniono: Natalię Moleń, Dominika Szkorudę, Grupę II

Wszyscy laureaci i wyróżnieni w konkursie otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom oraz ich wychowawcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.