Noworoczna zabawa choinkowa

Dnia 22.01.2014 roku odbyła się w naszym Ośrodku noworoczna zabawa choinkowa. Bardzo lubimy tę imprezę, bo zawsze kojarzy nam się z mile spędzonymi chwilami. Wcześniej przygotowywaliśmy stroje karnawałowe według własnego pomysłu. Zadbaliśmy o wystrój jadalni, którą przyozdobiliśmy balonami.

Bal noworoczny został poprzedzony przedmową nawiązującą do okresu karnawałowego i uroczyście otwarty . Na początku imprezy uczestniczyliśmy w pląsach i zabawach ruchowych ze śpiewem, do których włączyli się wszyscy uczestnicy imprezy. Było bardzo fajnie i wesoło.

Po tym nastąpiły konkursy z elementami współzawodnictwa, w których chętnie braliśmy udział, za co sowicie obdarowywani byliśmy słodyczami i nagrodami. Najśmieszniejsze były konkursy z balonami, które należało przebić różnymi sposobami bez pomocy rąk. W trakcie zabawy ogłoszone zostały konkursy: „Na najładniejszy strój” oraz „Na króla i królową balu”.

Mieliśmy okazję zagłosowania i przez to wytypowania najciekawszego stroju oraz wybrania króla i królowej balu. Podczas koronacji króla i królowej nie zapomniano o wyróżnieniu strojów karnawałowych grona pedagogicznego. Do tańca przygrywał nam zespół muzyczny „Dynamic”, przy którym bawiliśmy się znakomicie.

O godzinie 18.00 nastąpiła uroczysta kolacja. Była sałatka, bigos, kiełbaski, ciasto. Po kolacji nastąpił dalszy ciąg tańców. Zabawa choinkowa dostarczyła nam wielu wrażeń i przeżyć.

Choinka noworoczna została uwieczniona zdjęciami. 

Za przygotowanie zabawy oraz konkursy odpowiedzialne były panie: Krystyna Sawiniec, Mirosława Osmelak oraz Danuta Chociaj.

Zabawa choinkowa, to wieloletnia tradycja naszej placówki, mamy więc nadzieję, iż spotkamy się w tym samym gronie oraz w tak znakomitych humorach, również i za rok.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.