Konkurs taneczny „Z PRZYTUPEM”

Dnia 15 maja br. zespół taneczny „BAJ” w składzie: Aleksandra Plewniak Mariola Galicka, Karolina Galicka, Karolina Pacek, Paulina Krawczyk, Anna Gronowska, Katarzyna Mokrzycka, po raz już trzeci wziął udział w IV Dolnośląskim Konkursie Form Tanecznych „Z PRZYTUPEM” we Wrocławiu.

Uczniowie zaprezentowali autorską choreografię, stworzoną przez p. Lidię Jędryczkę, pt. „Opowieść o miłości, która jest najpotężniejsza siłą”, do muzyki Piotra Rubika i Michała Bajora.

Układ taneczny, opracowany w formie tańca współczesnego, odwołującego się do baletu klasycznego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na odczucia i emocje, został wykonany na wysokim poziomie. Dziewczęta przy dźwiękach muzyki zsynchronizowały swoje serca i z wdziękiem oraz gracją wytańczyły sobie wyróżnienie – zaszczytne IV miejsce.

Jesteśmy dumni z sukcesu naszego zespołu oraz otrzymanych nagród. Nasi uczniowie spotkali się z dużym zainteresowaniem organizatorów, którzy docenili ich wysiłek oraz chęć rozwijania swoich zdolności tanecznych.

Bo „Tańcem docieramy do całego bogactwa, które w nas się kryje…”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.