Wycieczka zawodoznawcza do Poznania

21 maja 2014 r. dwanaścioro uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej wyjechało na wycieczkę zawodoznawczą do AGATA MEBLE w Poznaniu. Cele tej wycieczki to m.in. zapoznanie uczniów z: procesem produkcji mebli, organizacją pracy w zakładzie, strukturą stanowisk pracy; określenie predyspozycji psycho – fizycznych potrzebnych na poszczególne stanowiska pracy.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić również Stary Rynek w Poznaniu i podziwiać m.in. kamieniczki budnicze z elementami drewna, będące reliktem dawnych urządzeń handlowych
(drewniane budy, w których sprzedawano dawniej popularne w Poznaniu śledzie).

Wycieczka została zorganizowana w ramach Projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego II . Opiekunami naszych uczniów były Panie Wiesława Stuczyk oraz Katarzyna Kowaluk.