Podsumowanie pracy w I semestrze w internacie

Dnia 19 lutego 2015 roku w internacie SOSW odbyło się spotkanie poświęcone podsumowaniu pracy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015.

Pani wicedyrektor Krystyna Sawiniec wraz z wychowawcami grup p. Martą Białobrzewską, p. Danutą Chociaj, p. Mirosławą Osmelak, p. Katarzyną Bursztyńską, p. Anną Gustaw oraz p. Katarzyną Kasprzak – Trzcińską wręczyły podziękowania, dyplomy oraz drobne upominki i słodkości wychowankom poszczególnych grup za zaangażowanie w życie Ośrodka, dobre zachowanie, kulturę i higienę osobistą dzieci i młodzieży.

Dyplomy otrzymali: gr. I – Krzysztof Rzepecki, Klaudia Stach, Kacper Wielochowski. Gr. II – Michał Kaczmarek. Gr. III – Klaudia Zamasz, Aleksandra Rudnicka, Mateusz Szymlet, Katarzyna Rozlazła Gr. IV – Jagoda Plewniak – Filipowicz, Dominika Borowczyk Gratulujemy!!!