Europejski Dzień Logopedy w SOSW w Wąsoszu

11 marca 2015 r. w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Wąsoszu, z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, odbyły się bezpłatne konsultacje i wstępne badania logopedyczne. Propozycja ta była adresowana do rodziców (opiekunów) i dzieci z terenu Wąsosza.

Mamy nadzieję, że udzielone porady i wskazówki okażą się cenne i zachęcą rodziców do podjęcia odpowiednich działań, wspierających prawidłowy i harmonijny rozwój ich pociech w zakresie prawidłowej komunikacji.

Echa naszej akcji pobrzmiewają do dzisiaj, bowiem zgłaszają się kolejni zatroskani rodzice z prośbami o konsultacje.

Pragniemy podkreślić, że nasz Ośrodek jest otwarty na współpracę ze środowiskiem lokalnym i w miarę możliwości służy pomocą i wsparciem w zakresie nauczania, wychowania i rewalidacji. Katarzyna Kowaluk, Liliana Barwińska