Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych

Dnia 25 marca w Oleśnicy odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych. W rywalizacji brało udział jedenaście szkół.

Zawody rozegrano na czterech dystansach: 800 m dziewczęta młodsze, 1200 m chłopcy młodsi, 1200 m dziewczęta starsze, 2000 m chłopcy starsi.

Reprezentacja naszej szkoły składała się z siedmiu zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

Paulina Bober (1200 m) – I miejsce, Dominika Borowczyk (800 m) – III miejsce, Patryk Rzepecki (1200 m) – IV miejsce, Katarzyna Mokrzycka (800 m) – 7 miejsce, Adrian Haszowski (1200 m) – 10 miejsce, Weronika Kołakowska (800 m) – 15 miejsce, Krzysztof Wojtkiewicz (2000 m) – 19 miejsce.

Opiekunem naszej reprezentacji był Pan Adam Nowak.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I–IV, zostali zakwalifikowani na Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych, które odbędą się dnia 19 kwietnia w Ostrzeszowie.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.