XV Przegląd Mini Listy Przebojów w Piławie Górnej

I w końcu nadszedł ten dzień. Finaliści szkolnego konkursu 6 maja wyjechali do Piławy Górnej na jubileuszowy, XV Przegląd Mini Listy Przebojów. Nasza młodzież zaprezentowała się znakomicie, mimo tremy, deszczowej pogody i długiej podróży. Na scenie SOSW w Piławie Górnej wystąpili Jagoda Plewniak, Karolina Rogowska i Marcin Solich w piosence Natalii Szroeder i Libera pt. „Nie patrzę w dół” oraz Kamil Komisaruk.

Pani dyrektor goszczącego nas Ośrodka serdecznie podziękowała mu za zaśpiewaną piosenkę Marka Grechuty „Będziesz moją panią”, bowiem wykonanie i dobór repertuaru był na miarę tego wyjątkowego, jubileuszowego przeglądu.

W Piławie Górnej również opiekunowie uczniów prezentujących się na scenie mieli możliwość pokazania swoich umiejętności wokalnych. Tak, tak… Pisząca te słowa, śpiewała wraz z innymi nauczycielami i terapeutami hymn jubileuszowej Mini Listy Przebojów przed publicznością zgromadzoną w auli w Piławie Górnej.

Refleksje, jakie nasuwają się po tych występach – wspólne śpiewanie zbliża ludzi do siebie, daje radość i chęć do bycia dobrym, życzliwym, daję siłę, by „iść przed siebie, nie patrzeć w dół” jak to wyśpiewali nasi uczniowie. Chce się powiedzieć: do zobaczenia za rok.

Naszych uczniów przygotowały do występu panie Lidia Jędryczka oraz Katarzyna Kordiak, natomiast opiekę podczas wyjazdu zapewniła pani Katarzyna Kordiak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.