IV Regionalny Konkurs Wokalny w Szklarach Górnych

W ramach popularyzacji śpiewu wśród dzieci i młodzieży, dnia 7 maja 2015 roku, sześcioosobowa grupa   uczniów z naszej szkoły, po raz kolejny wzięła udział w IV Regionalnym Konkursie Wokalnym „Piosenki ze szkolnej ławy” w Szklarach Górnych.

Soliści w składzie: Klaudia Stach, Adrian Stach, Daria Kruk, Karolina Rogowska, Aleksandra Dobrzańska oraz Martyna Wozińska zaprezentowali swoje umiejętności, również w formie debiutów.

Jury, oceniając występy, którym towarzyszyły ogromne emocje, brało pod uwagę: dobór repertuaru, czystość i poprawność wykonania, interpretację, dykcję, ogólne wrażenie artystyczne.

Ostatecznie zdecydowano, ze w poszczególnych kategoriach przyznano I MIEJSCE oraz WYRÓŻNIENIE.

Troje naszych uczniów otrzymało WYRÓŻNIENIA z nagrodami książkowymi – albumami o zabytkach Polski i Europy. W kategorii Szkoła Podstawowa – WYRÓŻNIENIE – otrzymał Adrian Stach za wykonanie utworu pt. „ Ty druha we mnie masz” Andrzeja Dąbrowskiego. W kategorii Gimnazjum – WYRÓŻNIENIE – otrzymała Karolina Rogowska za wykonanie utworu pt. „ Nie patrzę w dół” Natalii Szroeder i Libera. W kategorii Zasadnicza Szkoła Zawodowa – WYRÓŻNIENIE otrzymała – Martyna Wozińska za wykonanie utworu „Marzyć chcę” Alicji Bachledy – Curuś.

Cieszymy się z sukcesów naszych artystów, którzy pięknie zaprezentowali swoje zdolności artystyczne. Ciężko pracowali, szlifując swój warsztat wokalny pod okiem Katarzyny Kordiak, Lidii Jędryczki oraz Joanny Krukowskiej Zdanowicz.

I choć czasem nie było łatwo, to nie ustawali w drodze, walcząc ze swoimi słabościami.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w konkursie, a organizatorom dziękujemy za miłą gościnę i wspaniała atmosferę Opiekę podczas wyjazdu sprawowała pani Lidia Jędryczka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.