W krainie dinozaurów

W słoneczny, wiosenny czwartek, 14 maja 2015 r., najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami, wybrali się na wycieczkę do Lubina, do Parku Wrocławskiego oraz kina Helios.

Na miejsce dotarliśmy po dłuższej podróży autobusem. W parku mogliśmy podziwiać piękne pomniki dinozaurów oraz zobaczyć zwierzęta domowe i dzikie. Dużą frajdę dzieciom sprawiła również zabawa na placu zabaw.

Po zwiedzeniu Parku Wrocławskiego udaliśmy się do kina Helios na film animowany „Ups! Arka odpłynęła”. To pełna humoru i przygód historia zwierzaków – pluszczaków, które nie znalazły się na Arce, gdyż nie było ich na liście i z tego powodu mają masę problemów.

Pobyt w kinie wzbudził wiele pozytywnych emocji, o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym filmie. Zwieńczeniem wycieczki był posiłek w pobliskim barze, po którym dzieci udały się w drogę powrotną na dworzec PKS.

Wyjazd ten był połączeeniem edukacji i zabawy. Dzieci z najmłodszej klasy szkoły podstawowej miały możliwość poznania bardzo ciekawego miejsca, jak również zobaczyły większe miasto oraz sposób poruszania się w nim.

Wycieczkę do Lubina zorganizowały panie Joanna Krukowska – Zdanowicz oraz Aneta Balcerzak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.