Podsumowanie konkursu plastycznego „ ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY”

Na przełomie września i października 2015 r. w naszej placówce został ogłoszony I konkurs plastyczny nawiązujący do obchodów święta Dnia Papieskiego. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Zgłoszone prace, prezentowały wysoki poziom artystyczny, dlatego ozdobiły hol naszej szkoły i gablotę w kościele N.M.P. w Wąsoszu.

Poniżej prezentujemy listę laureatów, którym serdecznie gratulujemy!

I miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa: Gracjan Pytel, opiekunowie: panie Katarzyna Kasprzak i Anna Gustaw.

I miejsce w kategorii Gimnazjum: Dominika Borowczyk, opiekun: pani Mirosława Osmelak.

I miejsce w kategorii SPdP Helena i Justyna Porzucek, opiekun: pani Maryla Wielogórska.
I miejsce w kategorii ZSZ Aleksandra Rudnicka, opiekun: pani Maryla Wielogórska.
Wyróżnienia: Adam Rozlazły, Justyna Porzucek, Anita Ciućka oraz Sandra Modrzejewska.

Organizatorkami konkursu były panie Joanna Krukowska – Zdanowicz i Joanna Smolan, które składają podziękowania wszystkim uczestnikom, ich opiekunom oraz sponsorom nagród (pyszne czekolady dla wszystkich biorących udział w konkursie zakupił Ks. Proboszcz Jan Węgielski).