Czytamy utwory Janiny Porazińskiej

Już od miesiąca w naszym Ośrodku poznajemy twórczość polskiej pisarki dla dzieci Janiny Porazińskiej. Jej utwory mają stać się inspiracją do stworzenia prac na IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Janina Porazińska – dzieciom”, organizowany w Jaworze.

Naprawdę zostało już niewiele czasu na dorysowywanie ostatnich kresek, na ostatnie pociągnięcia pędzlem. Na początku przyszłego tygodnia zbierze się komisja konkursowa, która oceni i wybierze 5 prac w etapie szkolnym konkursu. Zatem czytajmy i malujmy!

Katarzyna Kordiak