Śniadanie Wielkanocne 2016

Na stałe do tradycji naszego Ośrodka weszły śniadania wielkanocne. Choć te prawdziwe odbędą się za kilka dni, my zasiedliśmy do wspólnego stołu już we wtorek, by dzielić się ze sobą radością z nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Jest to wielkie wydarzenie w naszym Ośrodku, bowiem przy stole zasiadają uczniowie, wszyscy pracownicy Ośrodka oraz zaproszeni goście. W tym roku nasze zaproszenia zostały przyjęte przez panie Mariolę Szurynowską i Elżbietę Kwiatkowską, przedstawicielki Powiatu Górowskiego, księdza Jana Węgielskiego – proboszcza wąsoskiej parafii oraz zastępcę burmistrza Wąsosza pana Grzegorza Kordiaka.

Uroczyste spotkanie rozpoczęła p. dyrektor Wiesława Stuczyk, witając gości i wszystkich zebranych. Podziękowała pracownikom, którzy zadbali o to, by na naszych stołach niczego nie zabrakło.

Następnie uczniowie przedstawili część artystyczną nawiązującą do nadchodzących świąt, przygotowaną pod opieką pań: D. Owczarek- Marcinkowskiej, I. Matuszewskiej i K. Kowaluk.

By tradycji stało się zadość, ks. Proboszcz poświecił nasz koszyczek wielkanocny i podzieliliśmy się jajkami. Nasi goście złożyli wszystkim świąteczne życzenia i obdarowali uczniów słodkimi podarunkami, za które serdecznie dziękujemy.

My także uhonorowaliśmy gości, każdy otrzymał świąteczny upominek.

Nadszedł czas, by skosztować pyszności znajdujących się na stołach. Pałaszując smakołyki, prowadziliśmy miłe rozmowy. I tak śniadanie dobiegło do końca.

Podziękowania należą się także wszystkim uczniom i pracownikom, którzy zadbali o wystrój naszej jadalni, która wyglądała tego dnia przepięknie, wiosennie i świątecznie.

                                                                                         Katarzyna Kowaluk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.