Marzenia 2016

28 kwietnia nasz zespół artystyczny „Baj” uczestniczył w XVI Dolnośląskich Prezentacjach Wokalno – Muzycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Marzenia”. Organizatorem Prezentacji był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 we Wrocławiu.

Zespół, pod kierunkiem pp. K. Bursztyńskiej i M. Białobrzewskiej, przygotował program pt. „Podróż po Polsce”.

Wychowankowie pięknie i dzielnie zaprezentowali swoje umiejętności i talenty w montażu słowno – muzyczno – tanecznym o Bałtyku, Krakowie, Zakopanem i Warszawie. Ogromny aplauz i wyróżnienie jury otrzymała para najmłodszych artystów, rodzeństwo Klaudia i Adrian Stachowie, za wykonanie w regionalnych strojach tańca (…) „Krakowiak”.

Zespół „Baj” po raz kolejny zaprezentował się bardzo profesjonalnie. Uczestnicy wrócili do Ośrodka z nagrodami, dyplomami, niezapomnianymi wrażeniami oraz z głowami pełnymi marzeń.

Gratulujemy artystom i już nie możemy doczekać się kolejnych występów zespołu.

Marta Białobrzewska