Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka świętowaliśmy nieco inaczej, bowiem zorganizowaliśmy Festyn Rodzinny. Zaproszeni zostali wszyscy rodzice naszych wychowanków. Wielu przyjęło zaproszenia, innych mamy nadzieję gościć w kolejnych latach.

Festyn rozpoczął się programem artystycznym pt.„W maju i w czerwcu świętuje cała rodzina”, przygotowanym przez najmłodsze dzieci pod kierunkiem pp. Anety Balcerzak i Joanny Krukowskiej – Zdanowicz. Uczniowie nie zapomnieli także o niedawnym Dniu Matki. Z tej okazji Mamy otrzymały drobne prezenty. Młodzi artyści zaprezentowali swoje talenty śpiewając piosenki i recytując wiersze.

Kolejnym punktem festynu były przygotowane przez pp. Martę Białobrzewską, Justynę Papierniak, Katarzynę Bursztyńską i Krystynę Sawiniec atrakcje na boisku szkolnym: zawody sportowe,zabawy ruchowe i towarzyskie z udziałem rodziców, dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców.

vEmocjonującym punktem festynu był mecz piłki siatkowej rozegrany między drużyną uczniów a drużyną nauczycieli i rodziców.

Oprawę muzyczną naszego święta zapewnił zaprzyjaźniony zespół muzyczny LOTUS, który przebojami zachęcał do tańca i zabawy.

Dla wszystkich uczestników festynu przygotowany był poczęstunek od słodkości, lodów, ciast po kiełbaski z grilla oraz bigos. Pogoda początkowo była kapryśna, ale wkrótce na niebie pojawiło się piękne słońce, dlatego też wszyscy dobrze się bawili i każdy przyjemnie spędził czas.

                                                                      Marta Białobrzewska, Mirosława Osmelak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.