Spotkanie po latach

2 września 2016 r. po raz pierwszy w historii naszego Ośrodka, odbyło się Spotkanie klasowe absolwentów z rocznika 1983-1987.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego, pamiatkowego zdjęcia: nauczycieli, wychowawców i oczywiscie wychowanków. Przy suto zastawionym stole i dźwiękach muzyki był czas na wspomnienia, długie rozmowy i refleksje. Podczas trwania spotkania absolwenci i goście odwiedzili swoje klasy, świetlice, sypialnie, przeglądali stare kroniki, przypminali wspólnie spędzone chwile. Wszyscy wpisali się do kroniki Ośrodka. Szczególne podziękowania absolwenci kierowali pod adresem swoich wychowawców pani Ewy Marciniak i Alicji Kubiak.

A oto kilka cytatów z wpisów:
„Dziękuję za trud i wychowanie, za miłe i serdeczne przebywanie w placówce”,
„Bardzo dziękuję za naukę i dobre wspomnienia we wspólnym gronie”,
” Bardzo miło wspominam tę szkołę, dużo w niej zrozumiałem i dziękuję za dobre
wychowanie”,

„Niesamowicie było spotkać się z absolwentami z roku 1987. Dziękujemy za zorganizowanie I Spotkania Klasowego w historii tej placówki. Miło nam, że pamiętacie, wspominacie (jak widać radośnie) i jesteście wartościowymi Ludźmi”.

Z dumą musimy przyznać, iż nasi wychowankowie wyrośli na wspaniałych, zaradnych życiowo i godnych naśladowania ludzi.

Wszystkim absolwentom, p. dyrektor Wiesławie Stuczyk oraz osobom zaangażowanym w zorganizowanie spotkania składamy serdeczne podziękowania.

 

                                                                            Lidia Kukuła

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.