Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych 2016

W dniach 7 i 8 października 2016r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Kadrę województwa dolnośląskiego tworzyło sześcioro uczniów z naszej placówki (medaliści Mistrzostw Województwa z Oleśnicy). Poziom zawodów, jak przystało na Mistrzostwa Polski, był bardzo wysoki.

Wyróżnić należy chłopców w kategorii młodszej Adriana Haszowskiego i Wojtka Galickiego. Adrian wywalczył brązowy medal, a Wojtek zajął siódme miejsce.

Dziewczęta zajęły miejsca w drugiej i trzeciej dziesiątce. Zdaniem nauczycieli prowadzących wypadły poniżej swoich możliwości.

W Mistrzostwach Polski, w czterech kategoriach wiekowych, wzięło udział około dwustu zawodników z całej Polski. Wszyscy startujący otrzymali prezenty o wartości około 80 zł. Były to koszulki, suszarki do włosów i środki higieny osobistej.

Leszek Stuczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.