XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

19.10.2016 r. uczniowie naszej szkoły: Adrian Stach, Dorota Galicka, Anika Pacholska, Dominika Borowczyk i Katarzyna Mokrzycka, po raz 12, wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Piławie Górnej.

Główne cele konkursu to: „zachęcenie osób z niepełnosprawnością intelektualną do zdrowego stylu życia oraz wyposażenie podopiecznych w wiedzę prozdrowotną i umiejętności niezbędne do podejmowania wyborów dla poprawy własnego zdrowia” (Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu”).

Konkurs miał charakter rywalizacji zespołowej i składał się z 2 części, teoretycznej i praktycznej.

Ocenie podlegał poprawnie rozwiązany test wiedzy o zdrowiu, prawidłowo wykonane zadania praktyczne oraz przygotowana i zaprezentowana przez drużynę krótka reklama produktów pełnoziarnistych.

Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami konkursowymi, wykazując się zarówno wiedzą, jak i umiejętnościami praktycznymi.

Każdy uczestnik otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję i gratuluję.

                                                                                      Lidia Kukuła

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.