Pomóżmy Dzieciom z Przylądka Nadziei

25 listopada na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zorganizowała akcję „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei”.

My, jako szkoła, też chcemy pomóc. Chcemy, żeby w tym wyjątkowym dniu każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!- mówią organizatorzy.

Żeby podarować dzieciom miśka i uśmiech, trzeba zrobić z nami trzy proste kroki:

1. Kupić nowego misia dla dziecka chorego na raka.
2. Zrobić sobie z nim zdjęcie i wysłać je przez naszą stronę: www.dzienmisia.naratunek.org – zrobimy to w szkole i wyślemy 😉
3. Następnie prześlemy misia na adres Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”: ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław.

Organizatorzy przekażą przytulanki małym pacjentom Przylądka Nadziei w Dniu Pluszowego Misia, czyli 25 listopada 2016 roku!

Zależy nam na tym, żeby każdy pacjent Przylądka Nadziei dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić! Ale chcemy również, żeby dzieci chore na raka zobaczyły, ilu mają Przyjaciół wokół siebie! To dlatego czekamy nie tylko na misie, ale i na zdjęcia wszystkich, którzy kupili przytulanki małym pacjentom.

Ps. Bardzo ważne jest to, żeby misie były nowe. Pamiętajmy o tym, że dzieci chore na raka mają zwykle bardzo obniżoną odporność, więc nie możemy im przekazywać żadnych używanych zabawek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.