Podaruj pluszowego misia małym pacjentom Przylądka Nadziei

W dniach 15-21.11.2016r. w ramach akcji „Podaruj pluszowego misia małym pacjentom Przylądka Nadziei” zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę pluszaków dla dzieci chorych, przebywających w klinice onkologicznej „PRZYLĄDEK NADZIEI”.

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia.

Chcemy, żeby w tym wyjątkowym dniu każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!”- pisze autor artykułu promującego akcję.

Przed zapakowaniem pluszaków do kartonów, zrobiliśmy pamiątkowe fotografie, które wysłaliśmy na stronę Fundacji. Tłem zdjęć były wykonane przez uczniów dekoracja i przytulanki. Łącznie zebraliśmy 38 pluszaków. Mamy nadzieję, że sprawią one komuś radość i pozwolą zapomnieć o przykrych doświadczeniach .

Już 23.11.2016r. otrzymałam wiadomość, że paczka dotarła do adresata. Akcję uważam za udaną, bowiem uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem włączyli się w nią. Realizację tego zadania poprzedziłam: popularyzacją akcji wśród uczniów (prezentacja), wykonałam też wielki plakat, który umieściłam w holu szkoły.

 

                                                                       Koordynator

                                                                       Emilia Wawrzyniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.