Pierwsze koło ratunkowe – zdobyte

W dniach 15- 21.11.2016r, w ramach akcji „Podaruj pluszowego misia pacjentom Przylądka Nadziei”, zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę pluszaków dla dzieci chorych, przebywających w klinice onkologicznej PRZYLĄDEK NADZIEI. Łącznie zebraliśmy 38 pluszaków. Misiowa paczka dotarła do Fundacji.

W „Dniu Pluszowego Misia” każdy Pacjent Przylądka Nadziei otrzymał pluszaka. Okazało się, że do Fundacji wpłynęło łącznie 6000 misiów, dlatego akcja została rozszerzona. W nadchodzącym tygodniu 600 pluszaków otrzymają dzieci, którym udało się wygrać walkę z nowotworem.

Za wykonanie zadania numer jeden – akcję charytatywną (zbiórkę pluszaków) i prelekcję pt. „112 Ratuje życie” otrzymaliśmy pierwsze koło ratunkowe. Dziękujemy, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Teraz zabieramy się za realizację zadania numer dwa.

Emilia Wawrzyniak