X Bal Charytatywny wsparty przez Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

Już po raz dziesiąty, 27 stycznia 2017 roku, odbędzie się Bal Charytatywny, organizowany przez Dyrekcję SOSW w Wąsoszu oraz Zarząd Dolnośląskiego Stowarzyszenia ISKIERKA.

Ten jubileusz jest okazją do wyjątkowego świętowania. Dlatego wszystkich gości zachęcamy do założenia strojów karnawałowych, wcielając się w ten sposób w postacie z bajek czy filmów.

Dochód z X Balu Charytatwnego zostanie przeznaczony na utworzenie gabinetu neurorehabilitacji, przeznaczonego do pracy nieinwazyjną metody EEG Biofeedback.

Terapia EEG Biofeedback jest skuteczna w przypadkach:
– problemów szkolnych (zwłaszcza typu dyslektycznego, dysgraficznego, dysortograficznego);
– zaburzeń uwagi i koncentracji;
– zaburzeń zachowania;
– apatii;
– zaburzeń snu;
– stanów lękowych, depresji;
– przewlekłych bólów głowy;
– uzależnień;
– zaburzeń odżywiania;
– rehabilitacji po udarach, urazach.

W celu zebrania niezbędnych funduszy w trakcie Balu przeprowadzone zostaną: loteria fantowa oraz licytacje.

Na uwagę zasługuje fakt, że inicjatywa została wsparta przez przedstawicieli Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu oraz Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu, którzy to ofiarowali na aukcje wartościowe przedmioty, m.in. albumy fotograficzne Dolnego Śląskie, poezja Czesława Miłosza, porcelana bolesławiecka, obraz czy pióro wieczne firmy Duke (zapraszamy do naszej galerii zdjęć).

Dyrekcja SOSW w Wąsoszu, pani Wiesława Stuczyk, oraz członkowie Zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia ISKIERKA, składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom i darczyńcom za wsparcie X Balu Charytatywnego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.