Turniej o Puchar Starosty Górowskiego w Siatkówce

25 stycznia 2017r. nasz Ośrodek po raz kolejny zorganizował Turniej o Puchar Starosty Górowskiego w Siatkówce.

Zaproszono 5 drużyn z województwa dolnośląskiego. Były to reprezentacje placówek kształcenia specjalnego z Trzebnicy, Wrocławia (ul. Kamienna i ul. Parkowa), Oleśnicy oraz tryumfatora ubiegłorocznego turnieju, drużynę Zakładu Poprawczego w Sadowicach.

Uczestników podzielono na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup Sadowice i Wąsosz spotkali się w finale.

>Po zaciętym meczu gospodarze turnieju okazali się lepsi, wygrywając 2-0 i zdobywając tym samym Puchar Starosty. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Wrocławia z ul. Parkowej, pokonując swoich kolegów z Wrocławia z ul. Kamiennej 2-1. Piąte miejsce zajęła drużyna z Trzebnicy, zwyciężając siatkarzy z Oleśnicy 2-0.

Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Starostę Powiatu Górowskiego. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i piłki do siatkówki, ofiarowane przez dyrektora Zakładu Poprawczego w Sadowicach.

Po wyczerpującym turnieju wszyscy zjedli smaczne kiełbaski.

Organizatorami turnieju byli: dyrektor SOSW w Wąsoszu – Wiesława Stuczyk, Dolnośląskie Stowarzyszenie „ISKIERKA”, nauczyciele wychowania fizycznego – Leszek Stuczyk i Adam Nowak.

Leszek Stuczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.