Nie liczę godzin i lat …..

XI Regionalny Przegląd Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska pod hasłem: „Nie liczę godzin i lat…”

Było nam niezwykle miło wziąć udział w XI Regionalnym Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska pod hasłem: „Nie liczę godzin i lat…”, który odbył się w Złotoryi.

Zespół w składzie: Jagoda Plewniak – Filipowicz, Karolina Rogowska, Maciej Pojasek – uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Aleksandra Plewniak – Filipowicz i Katarzyna Mokrzycka – uczennice Gimnazjum, zaprezentował przedstawienie pt. Recepta na wartościowe życie.

Celem tego przedsięwzięcia artystycznego było zaznaczenie, co w życiu jest ważne. Za pomocą scenki teatralnej, tańca i muzyki uczniowie pokazali, że można tworzyć nową jakość życia poprzez pozytywne słowa, mądre działania oraz prawidłowe relacje z otoczeniem.

Zespół w nagrodę otrzymał cztery gry edukacyjne, wzbogacające wiedzę. Pomoce te cieszą się obecnie niezwykłą popularnością wśród uczniów, dostarczając im także radości ze wspólnego bycia razem.

Jesteśmy wdzięczne organizatorom za zaproszenie i docenienie talentów naszych artystów oraz dumne z owoców ich pracy. Zespół artystyczny swój warsztat pracy szlifował pod opieką pani
Katarzyny Kordiak oraz Lidii Jędryczki.

                                                                                          Lidia Jędryczka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.