Dzień Dziecka w SOSW w Wąsoszu

01.06.2017 roku w naszej placówce odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, którą zorganizowano na powietrzu przy pięknej pogodzie.

Z zokazji swojego święta wychowankowie otrzymali życzenia. Na tę okoliczność przygotowano wiele różnych, ciekawych i wesołych wyścigów, konkursów, zawodów, konkurencji dla dzieci.

Największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy o charakterze sprawnościowo – czynnościowym, do których bardzo chętnie się wszyscy włączyli, biorąc w nich aktywny udział. Podczas konkurencji każdy starał się wykonać zadanie jak najprędzej i najdokładniej, aby drużynowo zająć pierwsze miejsce. Niejedni wykazali się dużym sprytem i umiejętnościami.

Wszyscy  uczestnicy bawili się świetnie. Zwycięską drużynę nagradzano brawami. Był również poczęstunek w postaci lodów, ciasta i oranżady. W międzyczasie starsi wychowankowie obsługiwali grilla i smażyli kiełbaski.

Po zabawach wszyscy zasiedli przy jednym wielkim stole do uroczystej kolacji. Kiełbaski z grilla cieszyły się powodzeniem, bardzo smakowały z wiosenną sałatką. Dzień ten przyniósł wiele wrażeń i przeżyć . Impreza sprawiła dzieciom dużo radości.

                                                                                     Organizatorzy:

                                                               D. Chociaj, M. Osmelak, K. Sawiniec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.