Janusz Korczak i jego wartości

1 czerwca 2017 roku, w naszej szkole odbyły się apel z okazji Dnia Patrona i Zryw Wolnych Serc.

Anika Pacholska i Weronika Kołakowska z gimnazjum przybliżyły nam postać patrona szkoły – Janusza Korczaka oraz jego wartościowe nauczanie, skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły oraz starsze koleżanki z gimnazjum, zaśpiewali piosenki o wartościach takich, jak: rodzina, przyjaźń, życzliwość, prawa dziecka, dobro.

Były cukierki, owoce, prezentacja multimedialna, karaoke i teledyski o prawach dziecka oraz przyjaźni.

Na koniec głos zabrała pani dyrektor, składając życzenia z okazji Dnia Dziecka oraz zachęcając do korzystania z prawa do nauki i wypoczynku.

Dziękujemy za miłą współpracę wszystkim występującym uczniom.

Organizatorki:

Urszula Kwaśnica – Zielińska