Maszerujemy w Korowodzie Nadziei

W sobotę, 9 września, przyłączyliśmy się do barwnego pochodu, który przeszedł ulicami Wrocławia. Osiem przedstawicielek naszego Ośrodka, z balonami w rękach i uśmiechami na twarzach, radośnie promowało wspieranie Przylądka Nadziei i Podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Udział w korowodzie to także podsumowanie akcji Szkoły dla Nadziei.

Fundacja podziękowała wszystkim wolontariuszom, organizując na Rynku atrakcyjne występy. Na scenie podziwiałyśmy popisy tancerzy i akrobatów. Dech w piersiach zaparły nam ewolucje na szarfach kilkuletnich dziewczynek, tuż pod zadaszeniem sceny. Na finał organizatorzy przygotowali koncert Natalii Kukulskiej, która zaśpiewała m.in. piosenkę charakteryzującą wszystkich wolontariuszy: „Światło – nosisz je w sobie”.

Nieco zmęczone, ale zadowolone z tego, że po raz kolejny mogłyśmy uczestniczyć w akcji wspierającej ciężko chore dzieci, wróciłyśmy do domów.

Katarzyna Kowaluk