„Witaj szkou0142o, witaj nasza dobra szkou0142o…..”

19 września 2017 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.

Uczniowie pod opieką pp. M. Wielogórskiej i L. Kochan przygotowali i zaprezentowali krótki program artystyczny. Prowadząca apel powitała wszystkich uczniów, szczególnie miło tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły.

„Witaj szkoło, witaj nasza dobra szkoło…”- tymi optymistycznymi słowami piosenki zakończyliśmy uroczystość.

Na koniec pani Lidia Kochan życzyła wszystkim uczniom zapału do nauki i wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, zaś nauczycielom i innym pracownikom dużo cierpliwości, wyrozumiałości, a przede wszystkim pogody ducha.

                                                                                Lidia Kochan

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.