Wyjazd do kina w świątecznym nastroju…..

Dnia 27.11.2017 roku , wychowankowie naszego Ośrodka, wraz z trzema opiekunami, tj. p. J. Papierniak, p. M. Białobrzewską i p. M. Osmelak, uczestniczyli w wyjeździe do kina ,,Helios” w Lubinie.

Celem zorganizowanego wyjazdu było obejrzenie trzeciej części filmu ,, Listy do M” – komedii romantycznej, której dwie części mieliśmy możliwość oglądania wcześniej również podczas wyjazdu do kina.

Kino mieści się w galerii handlowej Cuprum Arena, do którego dotarliśmy busem. Film trwał około dwóch godzin i bardzo nam się podobał. Grają w nim znani polscy aktorzy, którzy w tym filmie są pozytywnie zakręceni i trochę zagubieni w temacie miłości, m.in. przez nieudane związki. W filmie jest tak, że nadchodzi wyjątkowy dzień, w którym życie bohaterów ,,trochę” się zmienia. Bohaterowie przekonują się o tym, że nie uda im się odizolować od świąt i miłości.

Dodatkowo podobało nam się to, że film jest bardzo pozytywny, pojawiło się w nim wiele śmiesznych tekstów i występuje wątek świąt m.in. dlatego, że wchodzimy obecnie w okres przedświąteczny.

Zrobiliśmy sobie kilka zdjęć. Byliśmy na lodach i dobrym jedzeniu, nabyliśmy różne pamiątki. Zauroczeni zostaliśmy przepięknym wystrojem świątecznym galerii, tj. świecącą, błyszczącą wiszącą dekoracją przestrzenną i zimową. Mogliśmy się trochę rozerwać i zapomnieć o codziennych, szkolnych obowiązkach.

Z chęcią weźmiemy udział w następnym takim wyjeździe. Polecamy film wszystkim ludziom, którzy mają pozytywne podejście do życia i lubią mieć dobry nastrój.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.