Święta tuż, tuż…

Pięcioro uczniów gimnazjum pod opieką pań: Katarzyny Kordiak i Lidii Jędryczki udało się 7.12.2017r. do Wrocławia na tradycyjny, coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Była to okazja do zapoznania się z pięknymi wyrobami rękodzielniczymi, skosztowania regionalnych specjałów, np. grillowanego oscypka z dodatkiem konfitury z żurawiny. Dużą popularnością cieszyły się również toruńskie pierniczki w kształcie Mikołajków, reniferów, aniołków, misiów, bombek przepięknie zdobione kolorowym lukrem, które uczniowie zakupili sobie na święta.

Atrakcją była też kolejka torowa, którą chętni uczniowie przejechali się pod opieką wychowawcy. Przejażdżka dała wiele radości i podniosła poziom adrenaliny.

Przedświąteczne zabieganie również i nam dało się we znaki, zatem dla relaksu i zdrowia spędziliśmy trochę czasu w grocie solnej „Solana”. Był to niesamowity zastrzyk pozytywnej energii i witamin.

Katarzyna Kordiak