Zabawa choinkowa 2018

Karnawał to czas zabawy i radości. W związku z tym, 08.02.2018 r., w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wąsoszu odbyła się zabawa choinkowa.

Zabawa choinkowa to wspólne święto całej uczniowskiej społeczności, na którą czeka się z niecierpliwością. Poprzedziły ją przygotowania dekoracji i karnawałowych strojów. Nasza jadalnia zamieniła się w salę balową.

Wielką atrakcją imprezy był DJ Karlos z Góry. Serwował nam świetną muzykę, przy której wspaniale bawiliśmy się. Didżej potrafił zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy, nawet tych nieśmiałych.

Wychowankowie z wielką ochotą włączali się do wspólnych zabaw i wesołych konkursów. Za uczestnictwo w konkursach czekały słodycze, którymi każdy uczestnik był sowicie nagradzany. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Na twarzach wszystkich widać było uśmiechy i radość.

Nie obyło się bez uroczystej kolacji i smakołyków przygotowanych przez panie kucharki.

Zabawie towarzyszyły niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia.

Organizatorzy: M. Białobrzewska, M. Osmelak, wicedyrektor – I. Matuszewska

Mirosława Osmelak