Dzień Dziecka w SOSW w Wąsoszu 2018

28.05.2018 roku w naszej placówce odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowano na powietrzu przy pięknej pogodzie. Tego dnia na dzieci czekało dużo atrakcji.

Z okazji swojego święta wychowankowie otrzymali życzenia. Na tę okoliczność przygotowano dla dzieci wiele różnych, ciekawych zabaw i wesołych konkurencji. Największym zainteresowaniem i powodzeniem dzieci cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia.

Wychowankowie również chętnie włączyli się do zabaw o charakterze sprawnościowo – czynnościowym. Świetnie bawiliśmy się z chustą animacyjną, do której włączyli się rodzice będący gośćmi na imprezie.

Na uroczystości mieliśmy zaszczyt  gościć również dwie panie wizytatorki z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Wszyscy uczestnicy bawili się wspaniale. Był poczęstunek w postaci lodów, ciasta i napojów. Był grill i pieczone kiełbaski, uroczysta kolacja na powietrzu, a na stołach same smakołyki. Chociaż dokuczał nam swar na dworze, to dzień ten przyniósł dzieciom wiele wrażeń i przeżyć. Impreza sprawiła dużo radości.

Organizatorzy: M. Białobrzewska, J. Papierniak, K. Bursztyńska , M. Osmelak