Wiwat wakacje!

Zawsze, gdy nadchodzi czerwiec wszyscy uczniowie niecierpliwie wyczekują ostatniego dnia w szkole. 22 czerwca 2018r. nadszedł ten moment. Uczniowie otrzymali świadectwa promocyjne, niektórzy z biało – czerwonym paskiem. Było wiele wyróżnień i podziękowań dla wychowanków za cały rok ciężkiej pracy intelektualnej, sportowej i artystycznej.

Pani dyrektor Justyna Dąbrowska podziękowała nie tylko uczniom, ale także wszystkim pracownikom. Życzyła całej społeczności naszego Ośrodka wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku.

Dla kilkorga uczniów był to ostatni dzień w murach naszej szkoły. Swoje dorosłe życie rozpoczęli koledzy i koleżanki z III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Pożegnali nas wspomnieniem wspólnie spędzonych chwil. Na slajdach prezentacji ujrzeliśmy, jak dorastali wśród nas, zmieniali się i rozwijali. Przypomnieliśmy sobie ich sukcesy , osiągnięcia i zwyczajne chwile wśród nas.

Życzymy im odwagi, radości i sukcesów w dorosłym życiu. Wszystkim, którzy zdają egzamin zawodowy, by zaliczyli go pozytywnie i otrzymali certyfikaty zawodowe.

Naukę zakończyło też dwoje uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Będziemy ich zawsze ciepło wspominać.

Wszystkim nam będzie brakowało także pysznych obiadów szefowej naszej kuchni – pani Tereski i troskliwej opieki pielęgniarki – pani Marii. Panie bowiem przeszły na emeryturę. Życzymy Im dużo zdrowia, radości, spełniania marzeń każdego dnia.

Katarzyna Kordiak