Wybory do Samorządu Uczniowskiego

19.09.2018r w naszym Ośrodku przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na Opiekuna Samorządu. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie.

Komisja wyborcza w składzie: dwóch uczennic z branżowej szkoły I stopnia i pp. Marty Białobrzewskiej oraz Justyny Papierniak czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania, a po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego w skład samorządu weszły cztery osoby o największej liczbie głosów. Naszą społeczność w tym roku szkolnym będą przewodzić uczniowie ze szkoły podstawowej.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został pan Jarosław Krukowski – Zdanowicz

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy dużo nowych pomysłów i zapału

do pracy!!!

Marta Białobrzewska