Dzień Piłkarza 2018

26 września 2018r. w naszym Ośrodku został rozegrany turniej piłkarski- „Dzień Piłkarza”

w ramach obchodów „Europejskiego Tygodnia Sportu”.

Do rywalizacji przystąpili wszyscy uczniowie szkoły, a także kadra pedagogiczna i pracownicy niepedagogiczni.

Zostały rozegrane trzy mecze piłkarskie. Każdy trwał dwa razy po 10 minut. W pierwszym meczu zmierzyli się uczniowie z klas najmłodszych. Drużyny były dobrane pod względem umiejętności i wieku. Mecz zakończył się remisem. Drugi mecz został rozegrany pomiędzy drużyną nauczycielek i uczennic z klas starszych. Po zaciętej walce na boisku i serii rzutów karnych lepsze okazały się panie z kadry pedagogicznej, wygrywając jedną bramką. Ostatni mecz został rozegrany pomiędzy męską kadrą Ośrodka, a drużyną chłopców z klas najstarszych. Tu dużo lepsi okazali się uczniowie wygrywając 6:2.

Wszyscy uczestnicy po zakończonej rywalizacji sportowej zostali poczęstowani kiełbaską i gorącą herbatą. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknej sportowej postawy i już z niecierpliwością czekamy na kolejne rozgrywki za rok.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego Leszek Stuczyk i Adam Nowak.