Symbole narodowe – konkurs plastyczny

18.10.2018 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. ,,Symbole narodowe”.

Celem konkursu było stworzenie okazji do działalności plastycznej związanej z symboliką narodową, uwrażliwienie dzieci na wartości patriotyczno-narodowe, wzbudzanie w nich uczuć patriotycznych i narodowej dumy. Ocenie podlegały pomysłowość i oryginalność przekazu.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, wyobraźnią twórczą, pomysłowością i poczuciem estetyki.

Wszystkieprace były bardzo ciekawe, charakteryzowały się różnorodnością technik plastycznych.

Laureatami konkursu zostali: Weronika Kołakowska -I miejsce,
Katarzyna Wojtyczka – II miejsce,
Kacper Kaim – III miejsce.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodkości. Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania i drobne upominki. Konkursowi towarzyszyła wystawa prac.

Organizatorkami konkursu były p. Marta Białobrzewska i p. Mirosława Osmelak.