Pięknymi słowami o Ojczyźnie

13 listopada 2018 r. wychowankowie internatu wzięli udział w Konkursie czytelniczym pt. „Nie chciejcie ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”.

Konkursowi przyświecały następujące cele: rozbudzanie pasji czytelniczych oraz popularyzowanie literatury patriotycznej wśród dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania, upamiętniającego Stulecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę, towarzyszył nam podniosły nastrój wywołany pięknymi tekstami o ojczyźnie, patriotyzmie i bohaterskich czynach naszych przodków.

Wyróżnienia otrzymali wychowankowie: Mariusz Jaskułowski, Karolina Pacek oraz Aleksandra Galicka.

Uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni słodyczami.

Konkurs zorganizowały pp. Justyna Papierniak, Katarzyna Kasprzak-Trzcińska i Anna Gustaw.