Z wizytą w Domu Dziecka

Kolejna, bo już czwarta, akcja charytatywna zorganizowana przez pp. Martę Białobrzewską oraz Joannę Wielogórską zakończyła się sukcesem! Od października w naszej placówce zbierano produkty higieny osobistej, środki pielęgnacyjne i czystości, gry planszowe, maskotki oraz artykuły szkolne dla dzieci z Domu Dziecka Wiosna w Krzydlinie Małej.

Małym podopiecznym zostały przekazane również słodycze, które pozostawiali krwiodawcy, biorący udział w dwóch akcjach zbiórki krwi zorganizowanych w naszym Ośrodku.

Ten rok był wyjątkowy, ponieważ do akcji na rzecz dzieci z domu dziecka przyłączyli się także uczniowie i pracownicy Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Św. Huberta w Czerninie, którzy pod opieką pani Joanny Jabłońskiej zebrali i przekazali mnóstwo darów. Prezenty z pewnością przydadzą, a my dziękujemy za wspólną akcję !

W poniedziałek 17 grudnia wolontariusze z naszego Ośrodka Bartek Galicki, p. Marta Białobrzewska oraz p. dyrektor Justyna Dąbrowska odwiedzili Krzydlinę Małą, by wręczyć zebrane prezenty. Mamy nadzieję, że nasze dary wniosą choć trochę radości w życie dzieci z domu dziecka.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc dzieciom serdecznie dziękujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.