Przekaż 1 % dla dzieci z Przylądka Nadziei

Ile może zdziałać Twój 1% podatku i na co wydajemy pieniądze przekazane w rozliczeniach PIT? Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” rozpoczęła kampanię PIT 2018.

Fundacja wystartowała z kampanią, której przewodnim hasłem będzie w tym roku „Moje życie, Twój 1%”.

Przygotowaliśmy promocyjny film, który dostępny jest na Facebooku oraz na platformie Youtube. Pierwsze opinie i reakcje bardzo nas cieszą: tylko w ciągu pierwszych trzech dni film obejrzało ponad 50 tysięcy internautów!

Kampania wystartowała tym razem już na początku roku, ponieważ już od stycznia z podatku za rok 2018 rozliczają się pierwsi podatnicy. Do końca miesiąca czas na złożenie deklaracji mają osoby wypełniające PIT 28, czyli osoby które:

· prowadzą działalność gospodarczą, opodatkowaną ryczałtem,

· zarabiają na prywatnym wynajmie lub dzierżawie.
Znacie takie osoby? Przypomnijcie im, żeby przekazały 1% podatku!