Całe szczęście – wycieczka do kina

25.03.2019 roku wychowankowie Specjalnego  Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu uczestniczyli   w wyjeździe do kina ,,Helios” w Lubinie.  Celem zorganizowanego wyjazdu było obejrzenie polskiej komedii romantycznej pt. ,,Całe szczęście”.                                                                                                   

Do kina  w galerii handlowej Cuprum Arena dotarliśmy busem.  Film trwał około dwóch godzin i bardzo  nam się podobał.  Występują w nim znani polscy aktorzy.

                     

Film „Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się  w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta.  Co więcej, w filmie zadebiutowała Margaret, która też zaśpiewana tytułową piosenkę, którą napisała specjalnie na tę okazję.                                                                                                

Film fajnie się ogląda, jest bardzo pozytywny,  momentami jest  zarówno komiczny  jak i wzruszający.

 Zrobiliśmy sobie kilka zdjęć.Byliśmy na lodach i dobrym jedzeniu, nabyliśmy pamiątki.                                                             

Wycieczka odbyła się pod opieką wychowawców p. J. Papierniak, p. A. Gustaw,  p. M. Osmelak  i J. Krukowskiego-Zdanowicza

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.