Artystyczne popisy we Wrocławiu

Grupa uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Wąsoszu  uczestniczyła 3.04.2019 r. w XIX Dolnośląskich Prezentacjach Wokalno – Muzycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej we Wrocławiu.

Na scenie wrocławskiego klubu Anima uczniowie zaprezentowali się między innymi w układzie choreograficznym do utworu „Nocturne” zespołu Secret Garden.

Jurorzy docenili Kamila  Komisaruka  i Katarzynę  Wojtyczkę, którzy zaśpiewali piosenkę Ryszarda  Rynkowskiego pt. „Pięknie żyć”.

Prezentacje były niezapomnianym spotkaniem dzieci i młodzieży z naszego województwa. Dostarczyły uczestnikom wielu przeżyć i wzruszeń. Uświadomiły nam, że pomimo wielu ograniczeń i przeszkód można zaprezentować się na scenie  i poczuć smak sukcesu.

Mieliśmy okazję posłuchać  i zobaczyć,  jak tego dnia spełniają się marzenia, te duże i te małe. Trzeba tylko z radością i odwagą po nie sięgać, ponieważ są bardzo blisko nas.

Elżbieta Kochańczyk i  Katarzyna Kordiak