Mini Lista Przebojów w Piławie Górnej 2019

W poniedziałek, 29.04.2019 roku wychowankowie: Dorota Galicka, Paulina Krawczyk oraz Jan Hływa dzielnie reprezentowali nasz Ośrodek w XIX Przeglądzie „Mini Listy Przebojów”, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej.

Podczas imprezy wystąpiło wiele zespołów oraz solistów, którzy prezentowali swoje talenty wokalno – muzyczne, a publiczność nagradzała artystów wielkimi oklaskami. Atmosfera podczas przeglądu była, jak co roku, pełna uniesień, radości i zachwytu.

Na koniec  Dyrektor Ośrodka w Piławie Górnej oraz  Starosta Powiatu Dzierżoniowskiego  podziękowali wszystkim uczestnikom za występy, a opiekunom za przygotowanie do nich uczniów. Otrzymaliśmy również zaproszenie  na jubileuszową  XX „Mini Listę Przebojów”. Już czekamy na kolejny przegląd za rok.

My zaś  dziękujemy za to, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu .

Podopiecznych do występów przygotowały pp. Marta Białobrzewska i Katarzyna Bursztyńska.

Marta Białobrzewska