Medale w strugach deszczu

23 maja w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Lekkiej Atletyce. Wąsoski Ośrodek reprezentowało siedmioro uczniów.

Trzebnica przywitała nas ulewnym deszczem. Pogoda nie sprzyjała osiąganiu bardzo dobrych wyników. Jednak nie przeszkadzało to reprezentantom SOSW z Wąsosza w zdobywaniu medali:

Mistrzami Województwa Dolnośląskiego zostali: Aleksandra Galicka – bieg na dystansie 200m., Dorota Galicka – bieg na dystansie 100m.,

-wicemistrzami Województwa Dolnośląskiego zostali- Dorota Galicka- bieg na dystansie 200m., Katarzyna Wojtyczka – pchnięcie kulą, Adam Rozlazły – bieg na dystansie 1500m., Aleksandra Galicka – bieg na dystansie 400m., -brązowe medale wywalczyli: Lucjan Janiszewski – bieg na dystansie 1500m., Małgorzata Kwasigroch – skok w dal, Katarzyna Wojtyczka – bieg na dystansie 200m., Małgorzata Kwasigroch – bieg na dystansie 100m., Adam Rozlazły w skoku w dal.

Nasi medaliści zakwalifikowali się do kadry Województwa Dolnośląskiego na Mistrzostwa Polski .

Do zawodów uczniów przygotowali Adam Nowak i Leszek Stuczyk