XV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

Wielki sukces! III miejsce w Jubileuszowym XV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu

Dnia 8 października 2019r. uczniowie naszej szkoły w składzie Aleksandra Galicka, Dorota Galicka, Paulina Krawczyk, Wiktoria Przybylak , Mateusz Lewicki już po raz piętnasty wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej. Celem konkursu jest propagowanie wśród osób niepełnosprawnych intelektualnie zdrowego stylu życia.

Konkurs miał charakter rywalizacji zespołowej i składał się z części teoretycznej i praktycznej. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą , zaangażowaniem oraz umiejętnościami z zakresu edukacji prozdrowotnej, dzięki czemu odnieśli wielki sukces zdobywając III miejsce.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplom oraz wspaniałe nagrody rzeczowe. Serdeczne gratulacje i podziękowania składamy naszym laureatom.

Opiekunowie konkursu: Joanna Krukowska- Zdanowicz, Maria Wielogórska