Święto Pracowników Oświaty w SOSW w Wąsoszu

14 października 2019 r. świętowaliśmy w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym  w Wąsoszu, wspólnie zaproszonymi gośćmi, Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku roku zaszczycili nas swoją obecnością emerytowani nauczyciele, wychowawcy i pracownicy, jak również Sekretarz Powiatu Górowskiego, Pani Elżbieta Kwiatkowska.

Spotkanie przy stole udekorowanym urokliwymi, jesiennymi darami poprzedziły występy artystyczne naszych uczniów,

którzy piosenkami i tańcem przenieśli nas do niezapomnianego Koncertu Życzeń  z lat osiemdziesiątych  minionego wieku.

Po części artystycznej Dyrektor Ośrodka, Pani Justyna Dąbrowska, złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta oraz wręczyła nagrody nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji, jako wyraz wdzięczności za szczególny wkład w pracę na rzecz placówki, rozwoju i wychowania naszych uczniów. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.