Też potrafię, czyli praktyki wspomagane uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Wąsoszu

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy we wrześniu i październiku  realizowali praktyki wspomagane w gospodarstwie rolnym w Piskorzu. Podczas nich, zapoznali się ze specyfiką pracy na roli oraz przy chowie zwierząt gospodarskich.

Ostatni dzień praktyk, był podziękowaniem dla uczniów za ich zaangażowanie i pomoc przy pracach rolniczych. Właściciel gospodarstwa zorganizował młodzieży atrakcje w postaci zawodów wędkarskich na pobliskim stawie oraz grill z karkówką i kiełbaską.

W  imprezie tej uczestniczyli również uczniowie nie biorący udziału w praktykach. Byli to uczniowie klas 1-3 oraz uczniowie uczący się w ramach nauczania indywidualnego.

Jarosław Krukowski – Zdanowicz